Bezpieczny kredyt 2% Białystok – bezpłatna pomoc

Bezpieczny Kredyt 2% to nowy program rządowy, który ma na celu wspieranie młodych Polaków w zakupie pierwszego mieszkania. Program ten, który ruszył 3 lipca 2023 roku, przewiduje dopłaty do kredytu przez 10 lat, tak aby oprocentowanie zobowiązania przez cały ten okres było na poziomie właśnie 2%.

Oferujemy bezpłatne wsparcie przy kredycie 2%
Zadzwoń teraz!
+48 531 930 716

 

Kredyt dla młodych: Bezpieczny Kredyt 2% w Białymstoku

Program Bezpieczny Kredyt 2% jest skierowany do osób młodych, przed 45. rokiem życia, które planują zakup pierwszego mieszkania. W Białymstoku, mieście znanym z dynamicznego rozwoju i atrakcyjnych ofert mieszkaniowych, program ten może okazać się szczególnie korzystny dla młodych osób planujących zakup pierwszego mieszkania.

Bezpieczny Kredyt 2%: Oprocentowanie i warunki

Kredyt uzyskać będą mogły osoby do 45 roku życia, które:

  • nie mają i nie posiadały własnego mieszkania lub domku jednorodzinnego
  • nie mają i nie posiadały spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego
  • nie są i nie były właścicielami domu jednorodzinnego lub mieszkania, które zostało im przysądzone w wyniku podziału majątku po rozwodzie
  • nie są i nie były właścicielami domu jednorodzinnego lub mieszkania, które otrzymały w spadku lub darowiźnie.

Maksymalna kwota kredytu dla singli wynosić będzie 500 tys. złotych a dla par i małżeństw 600 tys. złotych. 

Program Bezpieczny Kredyt 2% to doskonała opcja dla młodych osób z Białegostoku, które planują zakup pierwszego mieszkania. Dzięki niskiemu oprocentowaniu i dopłatom do kredytu, program ten może znacznie ułatwić realizację marzeń o własnym mieszkaniu. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi Ekspertami Finansowymi, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w procesie ubiegania się o kredyt.

Bezpłatna pomoc - kredyt 2%
+48 531 930 716

Bezpieczny kredyt 2% - Q&A

Ile wyniesie rata kredytu 2%?
Rata kredytu z dopłatą wyniesie około 2,8 tysięcy złotych. Po 10 latach, kredytobiorca, który wziął udział w programie, będzie spłacał kredyt ze stałą ratą kapitałowo-odsetkową, która będzie wynosić 3. 172, 74 zł.
Czy kredyt 2% można nadpłacać?
W pierwszych trzech latach, będzie można nadpłacać kredyt 2 procent, istnieją jednak pewne warunki. Przede wszystkim łączna wysokość spłaty i zapłaconej przez kredytobiorcę raty, nie będzie mogła przekraczać w danym miesiącu kwoty pierwszej, pomniejszonej o dopłatę raty danego kredytu.
Kredyt 2 procent od kiedy?
Program Bezpieczny kredyt 2% ruszy w lipcu 2023 roku, od tego momentu będzie można ubiegać się o dofinansowanie na zakup nieruchomości.
Czemu kredyty idą w górę?
Podniesienie stóp procentowych jest spowodowana wysoką inflacją w Polsce.
Kredyt 2 procent warunki
Osoby, które mogą ubiegać się o Bezpieczny Kredyt 2% muszą mieć maksymalnie 45 lat i do momentu otrzymania kredytu, nie mogą być właścicielami żadnego lokalu mieszkalnego (w tym domu jednorodzinnego).
Jak otrzymać kredyt 2 procent?
Program zakłada, że kredyt może zostać udzielony, jeśli w dniu złożenia wniosku, kredytobiorca nie posiada innego kredytu hipotecznego ani nie posiada prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.